Firma Caroli s.r.o.

Firma Caroli s.r.o.
Firma Caroli s.r.o. byla založena dne 30.8.1993. Vznikla jako společnost s ručením omezeným za účelem výrobní a obchodní činnosti. Společnost od začátku řídí jednatelé Milan Koubek a Jaroslav Linhart.

Společnost začala bez jakýchkoli finančních dotací se třemi zaměstnanci, jako běžná truhlářská dílna. Zaměřila se na výrobu oken a dveří, ale nevylučovala i jiné zakázky jako hračky, bytové doplňky a zahradní nábytek z masivního dubu.

Důraz byl od začátku kladen na seriózní jednání a nadstandardní kvalitu práce. Hlavně díky tomu získávala stále více spokojených zákazníkú a začala se rozvíjet. Se svým počtem do 25 pracovníků na plný uvazek se však stále řadí mezi malé organizace. Postupem času omezila všechny doplňkové práce a hlavni činností se stala pouze výroba oken a dveří.

Firma Caroli s.r.o.
K dnešnímu datu si firma Caroli s.r.o. vybudovala i se svojí omezenou kapacitou pověst společnosti, která produkuje výrobky s nadstandardní kvalitou. Bežně se zúčastňuje několik výstav ročně včetně těch největších a pro zákazníky nejzajímavějších. Na některých z nich získala firma Caroli s.r.o. prestižní ocenění a uznání. Díky zájmu celého kolektivu se společnost neustále snaží vylepšovat své výrobky a pravidelně se zúčastňuje odborných seminářů a školení jak v Čechách tak v zahraničí.
Jako první v republice získala certifikát na dřevěné vstupní bezpečnostní dveře třídy 3.
Pravidelně úspěšně zkouší svoje výrobky ve státní zkušebně ve Zlíně a jejich výrobky jsou zaregistrovány v programu Zelená úsporám.


Firma Caroli s.r.o. Nejčastější odběratelé eurooken a dveří nadále zůstávají majitelé rodinných domů, vil, obchodů a stavební firmy. Pro tyto zákazníky společnost běžně dodává jakékoliv standardní či atypické prvky včetně portálů, výloh, prosklených stěn a zimních zahrad. Samozřejmostí zůstává doplnění výrobního programu o parapety, sítě, žaluzie, garážová vrata, okenice, vnitřní dveře jak vlastní produkce či od spolupracujících firem.

Společnost je řízena dvoustupňově s přímou zodpovědností za kvalitu práce. Je rozdělena na řídící, technickou, výrobní, montážní a servisní část. Zcela automaticky zajišťuje svými pracovníky kromě vlastní kvalitní výroby také technickou podporu, montážní práce a servis.

Fotogalerie z výroby


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz, + 420 325 575 631

Copyright © 2024 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace